Камин PRITY CMR - КУПИ НА РАТИ
, ,

Камин PRITY CMR

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 59,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 15 kW
Погоден за простории до 83 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 66 x 55 x 90 /cm
Тежина : 138 кг
Гориво : дрво, јаглен
Дрвени рачки на вратите
Моделот е опремен со ногарки
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница