Камин Prity K1 - КУПИ НА РАТИ
-22%
, , , , , ,

Камин Prity K1

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,400ден 19,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 9 kW
Погоден за простории до 50 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 45 x 38 x 76 /cm
Тежина : 61 кг
Гориво : дрво, јаглен
Дрвени рачки на вратите
Преграда за чување  суви и влажни дрва
Опремен со два рачни амортизери:
Преден амортизер за контрола на довод на воздухот
Амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница