Камин со фурна Prity FG - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , , , , ,

Камин со фурна Prity FG

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 38,430ден 42,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 14 kW
Погоден за простории до 77 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 57 x 53 x 93 /cm
Тежина : 120 кг
Гориво : дрво, јаглен
Дрвени рачки на вратите
Вграден во оделот за чување суви и влажни дрва
Опремен со фурна
Опремен со два рачни амортизери:
Преден амортизер за контрола на довод на воздухот
Aмортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница