BEKO WTE 7511 X0A - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

BEKO WTE 7511 X0A

Beko
10 Продажби

Капацитет 7кг
Вртежи 1000/мин
Број на програми 15
Тежина 59кг
Енергетска класа А+++
Димензии: 60 x 84 x 50 cm

19,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница