BEKO WUE 8612 XSO - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

BEKO WUE 8612 XSO

Beko
8 Продажби

  • Машина за перење
  • ProSmart inverter мотор
  • Полнење:фронтално
  • Енергетска класа:А+++
  • Капацитет:8kg
  • Вртежи:1200 врт./min
  • Програми:15
  • Одложен почеток
  • Димензии:84x60x55cm

22,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница