ФРИЖИДЕР VOX NF 3730 БЕЛ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ФРИЖИДЕР VOX NF 3730 БЕЛ

Vox
Нема инфо.

Енергетска класа: A+
No Frost
Капацитет фрижидер нето: 230
Капацитет замрзнувач нето: 94
Aнтибактериска заштита
Multi Cooling
Eлектронски дигиталeн дисплеј
4 подвижни полици
3 стаклени полици
Сад за путер и сирење
Осветлен ентериер
4 прилагодливи бариери на вратата
Димензии: (ШxДxВ) 60x65x186cm
Боја: Бела
Гаранција: 5 години

23,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница