BIDIM Чадор за сонце зглобен, округол 3m, FSZ1 - КУПИ НА РАТИ
-8%
, , , ,

BIDIM Чадор за сонце зглобен, округол 3m, FSZ1

WURTH

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,500ден 5,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијаметар на чадорот: 3m
Димензии: 300* 6 * 48mm
Метален столб: Ø48mm
Метални ребра: Ø12*18kom
Специјален премаз на метална конструкција за надворешна употреба
Ткаенина: 160g полиестер
Со метална основа
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Продавница

Бренд