BOSCH Батериска пила KEO - КУПИ НА РАТИ
, , ,

BOSCH Батериска пила KEO

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,020ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Снага на мотор: 10,8v
Должина сечиво: 150mm
Капацитет на сечење: мах ф60мм со полуга
Капацитет на сечење: мах ф80мм без полуга
Време на полнење: 3,5h
Број на сечења со едно полнење: 30-190 резови
Тежина: 1,05 kg
Обем на испорака: полнач, лист за сечење, картон
ГАРАНЦИЈА  2+1 година
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница