BOSCH Батериски тример UniversalGrassCut 18-26 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

BOSCH Батериски тример UniversalGrassCut 18-26

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,330ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Снага на мотор: 18V/2,5 Ah
Време на полнење на батеријата: 1 час
Пречник на сечење: 26 см
Подесување на висина 120-140 см
Систем на сечење “IntelliFEED” 1,6mm
Тежина: 2,7 кг.
Батерија PBA 18V, 2,5Ah W-B
Брз полнач AL1815 CV
Два ножеви Durablade
ГАРАНЦИЈА 2+1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница