Батериски тример Bosch EasyGrassCut 18-230 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Батериски тример Bosch EasyGrassCut 18-230

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,050ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Снага на мотор: 18V/2,0 Ah

Време на полнење на батеријата: 50 минути

Време на употреба: 84 минути

Пречник на сечење: 23 см

Тежина: 2,1 кг

Батерија 18V, 2,0Ah

Брз полнач и конец/жица

Гаранција 2+1 година

Бесплатна достава

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks