BOSCH Електричен тример ART 27 COMBI - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

BOSCH Електричен тример ART 27 COMBI

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,150ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

450W
Пречник на сечење 27 cm
Систем на сечење конец/жица
Дебелина / должина конец/жица 1,6mm/ 6m
Автоматско Pro-Tap подесување конец/жица
Подесива телескопска дршка од 80-115 см
Подесива додатна рачка
Подесива резна глава и сечење по ивици
Тежина 2,7 кг.
Обем на испорака: Ехтра-strong конец/жица
Kартонско паковање
ГАРАНЦИЈА 2+1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница