BOSCH Микробранова FFL 020MS2 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

BOSCH Микробранова FFL 020MS2

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Серија 2
Микробранова печка
Црна боја со сребрена лента
Капацитет 20л
Моќност 800W
5 степени на контрола
Самочистење со Хидролиза
Врата со сигурносно стакло
ЛЕД осветлување
Одмрзнување
Подгревање јадење
Брза припрема
Димензии 44×26 цм
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница