ЗАКАЧАЛКА БРИАНА КОСТЕН - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ЗАКАЧАЛКА БРИАНА КОСТЕН

Status

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

ДИМЕНЗИИ: 135 x 37,5 x 185 cm
БОЈА: Орев адмирал со костен вирџинија
МАТЕРИЈАЛ: Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм
ОПИС: Модерна и функционална закачалка за вашиот простор
Со огледало на вратата
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Продавница

Бренд