DE LONGHI Кафемат EC 235BK - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

DE LONGHI Кафемат EC 235BK

DE LONGHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

15 бари
Греен систем изработен од челик
Капучино систем
Тежина (Kg): 4.3
Изберете го вашиот омилен бренд на кафе и направете богато еспресо со перфектна пена
Пригответе било каков пијалок базиран на млеко со помош на рачката за млеко од челик
Екстра простор за вашата омилена чаша, со подесива решетка која се спушта и ставете чаша до 11 см
15 бари
Капучино систем
Моќ (W): 1100
Боја: Црна
Автоматско исклучување
Контејнер за млеко
Број на филтери: 2
Гаранција 2 години
Бесплатна Достава