Пегла за коса Dyson Corrale Dark Nickel/Fuchsia - КУПИ НА РАТИ
-19%
, , , , , ,

Пегла за коса Dyson Corrale Dark Nickel/Fuchsia

Dyson

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,466ден 34,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

3 нивоа на температура 165C, 185C, 210C
Време на полнење (90%) 40 мин
Време на полнење (100%) 70 мин
Време за безжично користење до 30 мин
Флексибилни плочки
Зачувување на косата и бојата на косата
4-cell-lithium-ion батерија
Користење со или без кабел
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница