Електричен бокал Severin 3349 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Електричен бокал Severin 3349

Severin

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,410ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност 2000 W

Капацитет на бокалот 1.7 литри

Монтажен бокал

Kуќиште од нерѓосувачки челик

Автоматски прекинувач

Транспарентен индикатор за нивото на водата

Скриен греач

360° централен безжичен систем

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X