SENCOR Фритеза без масло SFR 3220WH - КУПИ НА РАТИ
, , , , , , ,

SENCOR Фритеза без масло SFR 3220WH

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 1 500 W
Волумен на делот за готвење 2.6 L
Спремна за употреба за 3 мин
Воздушен филтер за намалување на миризбата
30 минутен тајмер со аларм
Температура 80°C – 200°C
Систем за пржење без масло
Поздрава алтернатива од традиционалната подготовка на храна со масло
Помалку миризба
Светлечки индикатор
Безбедносно заклучување
Отстранувачки нелеплив сад за пржење и лесно чистење
Auto Shut-Off
Компактен дизајн
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница