Експрес лонец Lamart LTDSD6 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Експрес лонец Lamart LTDSD6

Lamart

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Направен од прва класа 18/10 нерѓосувачки челик

Капацитет: 6 L

Безбедносен вентил

Дијаметар: 22 cm

Бренд

Продавница