Електричен камин Art flame lorans - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен камин Art flame lorans

LORANS

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Можете да ја контролирате температурата во вашиот дом со еден допир на далечинскиот управувач

Импресивна и реалистична LED пламен технологија

Моќ: 750/1500 W

Димензии (Ш x В x Д) : 584 x 470 x 181 mm

Погоден за простории : 20 m² / 60 m³

Напон: 220 ℃ 240 V

Фреквенција : 50/60 Hz

Електронски тајмер: од 0,5 до 7,5 часа

Сигурносен термостат за прегревање

Тежина: 10 кг

Се вградува со рамка STONE

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks