Електричен камин ART FLAME SANTORINI - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Електричен камин ART FLAME SANTORINI

Нема инфо.

Монтирање на ѕид
Внатрешноста е имитација на горење дрво
Убава модерна визија и елегантен дизајн, придава стил и атмосфера во секој дом
Главната предност на електричните камини е дека тие даваат топлина без прашина, пепел и чад
Електрични камини се соодветна алтернатива, подобрување на квалитетот на природата и воздухот
Можете да ја контролирате температурата и околината во вашиот дом со еден допир на далечинскиот управувач
Осветленост на пламенот: 4 степени
Моќ: 750/1500 W
Димензии (Ш x В x Д) : 920 x 651 x 131 mm
Погоден за простории : 20 m² / 50 m³
Напон: 220 ℃ 240 V
Фреквенција : 50 Hz
Електронски тајмер: од 0,5 до 7,5 часа
Сигурносен термостат за прегревањеБоја: црнаТежина: 11,3 кг

28,590ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.