Електричен шпорет Alfa Plam S 140.55.13 G-6-R - КУПИ НА РАТИ
-6%
, , , , ,

Електричен шпорет Alfa Plam S 140.55.13 G-6-R

ALFA PLAM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,720ден 19,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+++
Вкупна моќност: 8025W
Четири грејни плочи со различни димензии
Eдна експрес грејна плоча
Голем волумен на рерната-71l
Димензии на рерната: 460x475x320mm
Kонвенционална рерна
Вертикална и хоризонтална решетка во рерната
Двојно стакло на рерната
Можност за самочистење на рерната
Длабока тепсија ndash
Погодна за печење на леб и поголеми парчиња месо
Можност за поставување на тепсијата на три нивоа во рерната
Фиока за тепсијата
Капак за шпоретот
Димензии на шпоретот: 550 x 600 x 850mm
Тежина: 50Kg
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница