Женски велосипед Explorer elite rose gold ELI281S6 28"/19" - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , ,

Женски велосипед Explorer elite rose gold ELI281S6 28″/19″

EXPLORER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,000ден 14,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седиште кафено ЕLI со риги
Рачки кафено црни FASHION
Корпа ситноплетена црна 28″
Волан CITY 620X22.2X25.4
Сет V-ALU без рани кочници
Предна лед лампа
Педали поштарски FEIMIN COMFORT
Среден погон коцка 1/2X3/32″ 44TX170
Средна осовина МТВ на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V1 26″ црн 36RUPA V1.26СВ
Предна глава MTB челик црна SHUN F.
Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622) црна
Браник EUROFENDER PVC црн ECO
Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Менувач заден кука индекс 6/7 POWER RD18
Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30
Заден трепкач монтажа на пактрегер
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница