FAVORIT Машина за перење L – 7101 - КУПИ НА РАТИ
, ,

FAVORIT Машина за перење L – 7101

2 Продажби

Капацитет 7 KG
Вртежи во минута (RPM) 1000
Енергетска класа А+++
Иноксен барабан 49 Л.
Програми 15
Електронски програматор
Копче за контрола на температура
Еко систем за заштеда на енергија
Заштита против протекување
Програм за перење јоргани и ќебиња
Отстранувачки горен капак
Брза програма 15 минути на 30 °C
Сензор за половично полнење
Allergy safe програма
Одложен старт
Копче за брзо перење
Димензии В/Ш/Д – 84,5/59,7/54,0 CM
Гаранција 5 години

15,740ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.