FAVORIT A5051 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

FAVORIT A5051

Favorit
2 Продажби

КАПАЦИТЕТ 5КГ

1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++

15 ПРОГРАМИ

ДИМЕНЗИИ ( В x Ш x Д) 84,50/ 59,70/ 49,70 CM

13,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

Производител FAVORIT

Број На Вртежи 500

Капацитет 5 кг

Енергетска Класа A

Длабина 50

Бренд

Продавница