Машина за сушење Favorit L 71 C - КУПИ НА РАТИ
-7%
, , , , , ,

Машина за сушење Favorit L 71 C

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,000ден 18,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа В
Тип Кондензациска
Капацитет 7 kg
Запремнина на барабанот 100л
Број на програми 15
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница