Фен за коса Dyson Supersonic black/nickel HD07 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Фен за коса Dyson Supersonic black/nickel HD07

Dyson Supersonic

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 33,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Помага да се спречи екстремна топлина за да го заштити природниот сјај
Температура на воздухот се мери 20 пати секоја секунда, со што се контролира температурата
Ултра брзо сушење
За брзо сушење потребен Ви е контролирано, брзо струење на воздух
Номинална снага 1600 вати
Вклучува: Магнетски додатоци Dyson за мазнење, стилистички концентратор, и дифузер лесен и добро избалансиран
Го превртевме конвенционалниот изглед наопаку и го ставивме моторот во рачката
Звучно подесен
Силниот мотор е нагоден за произведува неразговорна фреквенција
Ладен на допир
Со технологија за заштита од топлина, површината на фенот останува пријатно ладна
Вклучува: 4 прецизни нагодувања на топлината за брзо сушење и стилизирање, обично сушење, нежно сушење, и ладен воздух
Вклучува: 3 прецизни нагодувања на брзината за брзо сушење, обично сушење и нежно сушење на вашата коса
Јаже за закачување на фенот
Направено во САД
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА