Паметен часовник Fitness Tracker Amazfit Stratos + - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Паметен часовник Fitness Tracker Amazfit Stratos +

Amazfit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,941ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел: A1619S

Капацитет на батеријата: 290 mAh

Безжично поврзување: Bluetooth 4.0 BLE / Wi-Fi

Влезен напон: 5 V DC 0.3 A (макс.)

Фреквенција: од 2402 до 2.480 MHz – 10 dBm

Работна температура: 32 ° F – 104 ° F / 0 ° C – 40 ° C

Водоотпорен рејтинг: 5 АТМ / 50 m / 164 ft

Компатибилен со: Android 4.4, iOS 9.0 или понов

Black Friday ПОПУСТИ!

X