ФРИЖИДЕР BEKO RCNA 366 E40 ZXBRN - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ФРИЖИДЕР BEKO RCNA 366 E40 ZXBRN

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 32,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Комбиниран фрижидер
Prosmart инвертер мотор
NоFrost двојно ладење
CoolRoom®
EverFresh+®
HarvestFresh – имитира 24-часовниот сончев циклус во фиоката за зеленчук задржувајќи ги витамините подолго
Реверзибилни врати
Led осветлување
Нето капацитет:324L
Капацитет на замрзнување:5-24kg/h
Капацитет на фрижидерот:215L
Капацитет на замрзнувачот:109L
Потрошувачка на енергија годишно:249kWh
Потрошувачка на енергија дневно:0.7kWh
Автономија:18h
Ниво на бучава:38dB
Димензии:185.2×59.5x67cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница