ФРИЖИДЕР BEKO RCSA 330K30 WN - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ФРИЖИДЕР BEKO RCSA 330K30 WN

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Комбиниран фрижидер
Автоматско одмрзнување
Енергетска класа:A+
Нето капацитет:295L
Капацитет на фрижидерот:205L
Капацитет на замрзнувачот:90L
Автономна работа:18h
Капацитет на замрзнување:5kg/24h
Потрошувачка на енергија годишно:267kWh
Ниво на бучава:42dB
Димензии:185x60x60cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница