GENUX Плинска скара ELEGANT - КУПИ НА РАТИ
, ,

GENUX Плинска скара ELEGANT

Genux

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Скарата има 2 главни горилници и 1 страничен режач
Излезна моќност 9,6 kW
Плочата за скара е изработена од леано железо, димензии 430х390 mm
Горилникот и мрежата за задржување на топлина се изработени од не’рѓосувачки челик, а исто така е инсталиран и сад за маснотии
Капакот има вграден термометар и метална рачка
Контролната табла е изработена од не’рѓосувачки челик со 3 копчиња изработени од ABS
Скарата е на тркала и има вграден отвор за шишиња
Скарата не доаѓа со цевка и регулатор
Боја: црна
Димензија: (L / W / H): 108х46х110 см
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница