Градинарска лулашка, тросед - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Градинарска лулашка, тросед


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии на лулашката: 110*170*153cm
Димензии на металната шипка 38/28/25/16 / 14mm
Материјал на кровот: Полиестер 140g/m2
Материјал на делот за седење 160g/m2
Дебелина на сунѓер 6cm
N.W: 21kg;
G.W: 22.5kg
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА