HAMACHI CP1500 96V/30A - КУПИ НА РАТИ
-3%
, , , ,

HAMACHI CP1500 96V/30A

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 81,750ден 84,210ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии Д/Ш/В: 1960x725x1115 mm
Мегуоскино растојание : 1500 mm
Мотор:1500 w
Батерија: 96V/30A Гел
Кочници предна/задна :Диск
Пренос: Автоматски
Максимална брзина: 45 км/ч
Бандажи предна/задна : Челични
Гуми предна/задна :3.00-10/3.00-10
Опсег: 70 – 80 км
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница