HAMACHI KXD 008 110CC - КУПИ НА РАТИ
, , ,

HAMACHI KXD 008 110CC

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 103,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Mодел:HAMACHI KXD 008
Зафатнина: 110 цц
Систем на ладење: Воздушно ладење
Систем на палење: CDIBore X Stroke52.4×49.5
Соодност на компресија: 9.7:1
Начин на палење: Електрично+Курбла
Резервоар на масло: 0.8 Л
Тип на трансмисија: Ланчен
Максимум момент на сила: 7 Nm @6000 RPM
Максимум моќност:4.9 kW @8000 RPM
Wheelbase: 910 mm
Предни гуми: 19*7 – 8
Задни гуми: 18*9.5 – 8
Предна/Задна кочницаГуртна/Хидраулика
Висина на седиште: 630
Висина на шасија: 120 ммАкумулатпор12V5Аh
Капацитет на резервоар: 2 Л
Носивост: 90 кг
Маса: 106
Димензии: 1355/760/610 мм
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница