HAMACHI YX 150 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

HAMACHI YX 150

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 90,975ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мотор: 4 -тактен
Моќност: 17.5hp
Тежина: 115 kg
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница