HISENSE Инвертер клима уред Wings Pro KB35YR3EG - КУПИ НА РАТИ
-13%
, , ,

HISENSE Инвертер клима уред Wings Pro KB35YR3EG

HISENSE

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 33,990ден 39,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Препорачана површина: до 35 м2
Работна температура во режим на греење : -15- 24
Wi-Fi управување: Вградено
Проток на воздухот: 550 m³
Енергетска класа – греење: А+
Ноќен режим на работа – Night mode
Турбо функција
Ладење
Греење
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница