Клима Hitachi 18 Inverter - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Клима Hitachi 18 Inverter

Hitachi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 63,440ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност

Ладење  5.0 kW

Греење  6.0 kW

Потрошувачка

Ладење  (1.9 – 5.2)

Греење  (2.2 – 7.3)

Енергетска ефикасност Class

Ладење  A++

Греење  A+

Operation Range

Ладење   -15 до + 50

Греење -15 до + 30

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X