ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FH 401 CW - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FH 401 CW

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Eнергетска класа: A+
Врата: Метална врата
Шарка на вратата: Самозатварачка врата
Климатска класа: SN
Ногарки: 4
Kомпресор: 1
Вкупен бруто/нето капацитет: 385/384L
Издржливост при прекин на електрична енергија: 54 h
Електронско управување
Рачно одмрзнување
Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
Заштита од замрзнување (FreezeProtect -15?C,C)
Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување на капакот
Простор за замрзнување: 2 корпи
Заклучување на вратата
Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,86 kWh
Бучност: 39 dBAre1pW
Димензии (ШxВxД): 130x85x74cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 135x89x77cm
Нето тежина на апаратот: 50,5kg
Бруто тежина на апаратот: 53,5kg
Моќност: 75 W
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница