ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ VIVAX CFR-142 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ VIVAX CFR-142

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+
Димензии (ШхВхД): 62,5х85,4х55,9 cm
Нето капацитет: 142 l
Напојување: 220-240 V
Ниво на бучност: 38 dB
Регулација на температурата/ЛЕД осветлување
Индикатор: Oтворена врата
Работна температура од -18°C до -24°C
Kапацитет на замрзнување: 12kg/24h
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница