INTEX Базен GREYWOOD 549Х122 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

INTEX Базен GREYWOOD 549Х122

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 58,640ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 549х122 см
Троен слој на SUPER-TOUGH ™ ПВЦ и обработен челик, отпорен на ‘рѓа и корозија
SUPER-TOUGH ™ трислоен ПВЦ: еден внатрешен и еден надворешен слој со густ ПВЦ и еден среден слој во полиестер
Боја: сива, ефект на дрво
Капацитет: 24,311 л на 90%
Базенот доаѓа со следниве додатоци:
Скала
Пумпа за филтрирање на вода од 5,678 l / h (препорачана за употреба со овој базен: 5/6 часа на ден)
Подлога што треба да се стави под базенот
Прекривка
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

Бренд

Продавница