Iphone 11 64GB - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Iphone 11 64GB

Apple

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 40,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

iOS 13 Екран: 6.1″ Liquid Retina IPS
Chipset :Apple A13 Bionic (7 nm+)
Интерна меморија: 64GB, RAM 4GB
Камера: Dual 12MP+12MP/12MP
Wireless charging Батерија: 3110mAh
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница