Eлектричен бетонски вибратор Iskra ERO IE-BV2 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Eлектричен бетонски вибратор Iskra ERO IE-BV2

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Електрични бетонски вибратор
Jaчина: 1500W
Напон: 230V / 50 Hz (jednofazni)
Вртежи мотор: 2850 o / min
Приклучок на игла: центриран
Робусни електромотор
Појачано челичко куќиште
Прекинувач
Транспортна рачка
Нето маса: 12,2 кг
Бруто маса: 13,2 кг
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница