Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG2600 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG2600

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 230-240V~50Hz
Јачина: 2600W
Вртежи: 6600 rpm во празен од
Подесување на рачката – лево/десно 90°
Антивибрациска рачка
Големина на диск: Ø230 mm
Поспор старт
Димензии на пакување (во mm): 540 (Д) x 125 (Ш) x 175 (В)
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница