Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1500 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1500

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 220-240V ~ 50Hz
Моќност : 1500W
Вртежи во празен од 5800 врт / мин
Дијаметар на сечилото  Ø 185 mm
Длабочина на сечење под агол од 90°  (max) 67mm
Длабочина на сечење под агол од 45°  (max) 43mm
Ласерско водење
Гумирана рачка
Подесувачка заштита
Должина на кабел  2m
Димензии на пакувањето (во mm) : 360 (Д) x 245 (Ш) x 265 (В)
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница