Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1800 - КУПИ НА РАТИ
-6%
, , , , ,

Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1800

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,500ден 8,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 220-240V ~ 50Hz

Моќност :1800W

Вртежи во празен од -5000 врт / мин

Дијаметар на сечилото – Ø 210mm

Длоабочина на сечење под агол од 90° – (max) 73mm

Длоабочина на сечење под агол од 45° – (max) 48mm

Ласерско водење

Гумирана рачка

Подесувачка заштита

Должина на кабел – 2m

Димензии на пакувањето (во mm) : 395 (Д) x 275 (Ш) x 275 (В)

2 години гаранција

Доставата на овај продукт е бесплатна

Бренд

Продавница