Циклонска правосмукалка Iskra SL800 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Циклонска правосмукалка Iskra SL800

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,330ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 800 W
Напон: 220V-240V ~ 50Hz
Капацитет на садот за прав: 2.5 L
Должина на кабел: 4.3m
Енергетска ефикасност: A
Ниво на звук: 78 dB (A)
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница