Камин на пелети Commo 21 - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , , , , , ,

Камин на пелети Commo 21

ALFA PLAM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 112,919ден 125,450ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет: 21 kW
Енергетска класа A+
Димензии: 574 x 620 x 1225 mm
Капацитет на резервоарот за пелет: 45 kg
Капацитет на котел: 32 l
Површина на загревање: 81-135 m2
Тежина: 196/225 kg
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница