Камин PRITY AM - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Камин PRITY AM

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,770ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 12 kW
Погоден за простории до 66 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 72 x 55 x 82 /cm
Тежина : 93 кг
Со фиока за дрва
Боја: црна
Дрвени рачки на вратите
Преграда за чување  суви и влажни дрва
Поставување во агол
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница