Камин PRITY FGW 20-603 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Камин PRITY FGW 20-603

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 101,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 26 kW
Погоден за простории до 145 m2
Литража на котел : 37 l
Големина ( a x b x h /cm) : 65 x 55 x 115 /cm
Тежина : 247 кг
Боја: црна
Гориво : дрво, јаглен.
Дрвени рачки на вратите
Опремен со фурна
Обложен со гранитен камен странично
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
1 година гаранција
Бесплатна достава

Бренд

Продавница