Камин PRITY SK - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Камин PRITY SK

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 45,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Камин PRITY SK
Моќ: 10 kW
Погоден за простории до 55 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 47 x 53 x 90 /cm
Тежина : 95 кг
Гориво : дрво, јаглен
Боја: црна
Дрвени рачки на вратите
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница