Камин PRITY S3W13 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Камин PRITY S3W13

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 48,740ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 17 kW
Погоден за простории до 95 m2
Литража на котел : 16 l
Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 93 /cm
Тежина : 93 кг
Боја: црна
Гориво : дрво, јаглен.
Дрвени рачки на вратите
Преграда за чување  суви и влажни дрва
Опремен со два рачни амортизери:
–преден амортизер за контрола на довод на воздухот
– амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница